Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

2020 Gelinlik Modelleri – En Şık ve Popüler Gelinlikler

2020 yılının gelinlik modelleri çok çarpıcı. Ünlü tasarımcıların koleksiyonları çok dikkat çekiyor. Dantel işlemelerden transparan kumaşlara, prenses modellerden asimetrik tasarımlara kadar birbirinden farklı gelinlik modelleri var. Peki senin için en uygun gelinlik hangisi? Tarzını yansıtacak gelinliği 2020 gelinlik modelleri arasından bulabilirsin. 

  1. Üç Boyutlu Çiçekler

3 boyutlu çiçekli tasarımlar son birkaç yıldır gelin adayların vazgeçilmezlerinden. Bu sene de gelinlik modelleri üzerinde sıkça çiçekler görüyoruz. Tül üzerine oldukça şık duruyor.

  1. İşlemeli Gelinlikler

2020 gelinlik trendleri arasında işlemeliler de çok moda. Pronovias, Marchesa, Reem Acra, Justin Alexander gibi tasarımcılar işlemeli gelinlikleri çok seviyor. Düğününde ışıl ışıl parlamak isteyen gelinler mutlaka bu modellere göz atsın.

  1. Katlı Etekler

En güzel gelinlik modeli olarak size klasik ancak modern kumaşlarla hazırlanan tasarımlardan bahsetmek isteriz. Hareketli etek kesimleri ile dikkat çeken bu gelinlik modelleri, büyülü bir görünüm yaratıyor. Masalsı bir düğün isteyen gelinlerimiz için ideal tasarımlar…

  1. Pelerinli Gelinlikler

2020 gelinlik modası, gelin adaylarının içindeki kahramanı da açığa çıkarıyor. Pelerinli gelinlik tasarımları, omuzlardan aşağı dökülerek gelinliğin etekleri ile kavuşan modellerle dikkat çekiyor. Özellikle sonbahar ve kış düğünü yapacak olanlara tavsiyemiz pelerinli gelinlikler.

  1. Dantel Gelinlikler

Dantelli gelinlik modelleri 2020’in hakimi oldu diyebiliriz. Özellikle Fahriye Evcen, Neslihan Doğulu gibi ünlü isimlerin dantel gelinlikleri tercih etmesi gelin adaylarında dantelli gelinlik modellerine olan ilgiyi arttırdı. Romantik ve zarif bir gelin olarak gözükmek istiyorsanız bu modeller tam size göre olacak.

  1. Tüylü Gelinlikler

Tüy detayları her zaman ilgi çekici olmuştur. 2020 gelinlik modelleri de tüylerle hareketleniyor. Uçuş uçuş bir gelinliğiniz olsun isterseniz tüylü gelinlikler size göre olacaktır. Dans ettikçe tüyleriniz de sizle birlikte hareket edecek!

  1. Transparan Gelinlikler

Son yıllarda gelinliklerin bel ve sırt kısımlarında transparan işlemeler yer almaya başladı. 2020 gelinlik modellerinde de bu detaylar dikkat çekiyor. Her gelin adayı tercih etmese de ünlüler tarafından tercih edilen gelinlikler arasında transparan modeller yer alıyor. İddialı bir stiliniz varsa siz de transparan gelinlikleri deneyebilirsiniz.

2020 gelinlik modelleri arasında tulum ve takım elbise gelinlikler de yer alıyor. Farklılık yaratmak isteyen gelinlerin tercihi bu gelinlikler oluyor. Siz de trend gelinlikler arasından seçiminizi yaparak tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.  Düğününüzde hem eşinizi hem de konuklarınızı büyüleyebilirsiniz…

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer

Yorum Yap