Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Akrep Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran Ayı, Akrep Burcu için yenilikler ve başlangıçlarla dolu bir ay olacak. Mayıs ayının dengesiz ruh halini üzerinizden atacağınız, kendinizden emin adımlarla yeni işlere atılacağınız bir dönem sizi bekliyor.

Son haftalarda üzerinizde olan anlam veremediğiniz yorgunluk hissi Haziran ayının güzel enerjisi ile birlikte üzerinizden kalkacak.

Yaratıcı olacağınız bir döneme girerken, aşk hayatınızdaki beklentileriniz de değişecek. İlişkisi sırasında kafasında soru işaretleri olan akrepler, kafalarını kurcalayan soruların kendilerini tatmin edecek olan cevaplarını bulacak. Kıskançlık ve güven sorunu yaşayan akrepler de bu konuda ciddi bir adım atacak ve sorunlarının üstesinden gelecekleri bir başlangıç yapacak. İçinize dönüp, yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunuz 6 ila 8 Haziran arasında, hayatınızda gerçekten istediğiniz şeyi sorgulayıp, geleceğinizi düşüneceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Bu süreçte, karşılıklı konuştuğunuz insanlara karşı cümlelerinizi seçerek kurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Haziran ayında Akrep Burcu

Aileniz ile yaşadığınız ya da yaşayacağınız bazı olaylar, onlara karşı mesafeli bir tutum izlemenize sebep olabilir. Ekonomik anlamda ailenizle karşı karşıya kalacağınız bir mesele ortaya çıkabilir. Ödemelerinizin sizi sıkıştıracağı bir süreçte ekonomik anlamda zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç Burcu'na geçmesinden dolayı Haziran ayında Akrep Burcu, kültürel ve eğitim alanında kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bir süreç söz konusu olabilir. Gidip görmek, gezmek istediğiniz yerleri listeleyip bu anlamda harekete geçebilirsiniz. Bu seyahatler, özgüveninizi beslemesi açısından sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap