Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Aslan Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayı, Aslan burcunda yeni kararlar ve yeni bir benlik oluşturacak bir evreyi yanında getiriyor. Fiziksel olarak kendinizde sizi rahatsız eden noktalara yoğunlaşıp bu konuda kendinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Yeni bir saç modeli, giyim tarzınızda yapacağınız farklı dokunuşlar, Aslan burcunu daha bakımlı ve özgüvenli hissettirip yeni dönem için motivasyon sağlayacaktır.

Aslan burcu, aşk hayatında geçmişten gelen davetsiz misafirlerin ani ziyaretleri ile ufak çaplı bir kafa karışıklığı yaşayabilir. Ancak yine de kendisine yapılanları kolay kolay affedecek görünmemekte. Evliliğinde ve ilişkisinde bir süredir soğuk rüzgarlar esen Aslan burcu biraz mesafenin iki taraf için de iyi geleceğini düşünebilir. Bu konuyu partnerinize açarken olabildiğince yumuşak bir tavır almanız bu süreçten sonra hasarsız devam etmenize olanak sağlayacaktır. Bekar olan Aslan burçları için, Haziran ayının son günleri ani bir kalp çarpıntısına ve etkileşime sebep olabilir.

Haziran ayı Aslan burcu için yarım kalmış hesapları kapatmayı ve karşılıksız iyilik yaparak içsel huzuru bulacağı bir dönem olacaktır. Gözünüzde çok büyüttüğünüz özür dileme durumunu, beklenmedik bir şekilde gerçekleştirip hafiflemiş hissedebilirsiniz. 2 Haziran ila 7 Haziran arasındaki süre zarfı Aslan burcu için duygularının mantığından daha baskın olacağı bir süreç. Bu sizi ne kadar korkutsa da kalbinizin gösterdiği yolda ilerlemek her zaman kötü bir fikir olmayabilir. Kendinize güvenin ve yeni ayı kucaklayın.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap