Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu ateş grubundandır ve yönetici gezegeni güneştir. Aslan burcu kadınının en belirgin özellikleri ; enerjik, hareketli, egosu yüksek, cömert, gösterişi seven ve dominant bir karakter olmasıdır. 

Aslan Burcu Kadını domine etmeyi sever. Kendine göre uysal ve edilgen burçlarla anlaşma olasılığı daha yüksektir. Aşk hayatında çok tutkulu kadınlardır. Çok fazla kritere sahip aslan burcu kadının hayatında yer almak için bir çok konuda yeterli olmalısınız.  Aslan kadını herşeyin en iyisini hak ettiğini düşünür. Dominant ve yönetmeyi seven tarafına hitap edecek bir insanla birlikte olmak isteyecektir. Aynı zamanda maddiyat ve güç sahibi olmakta aslan kadını için çok önemlidir. Dış görünüme ve bakımlı olmaya çok dikkat ederler. Sadece kendi görünümü değil yanındaki kişinin de nasıl göründüğüne dikkat ederler.

Aslan kadını her ne kadar konuşkan ve eğlenceli olsa da, dışarıdan bakıldığında ciddi, ağırbaşlı bir görüntüsü vardır. Takdir edilmekten, övülmekten çok hoşlanırlar. İlgi odağı olmak, dikkat çekmek onları mutlu eder. Bir ortama girdiğinde tüm gözler onlarda olsun isterler. Oldukça gururlu ve mükemmelliyetçi aslan burcu kadını kimi zaman bu tavırlarıyla çevresindeki insanları zorlayabilir. Yapmacıklıktan hiç hoşlanmazlar kendileri gibi net ve dürüst insanlarla birarada olmak isterler. Aslan burcu kadınları oldukça yaratıcıdır. Bu sebeple yaratıcılık gerektiren alanlarda başarılı bir kariyer hayatına sahip olabilirler. Aynı zaman da yönetmeyi sevdikleri ve liderlik özelliğine sahip oldukları için kendi işlerinin patronu olmak onlar için son derece uygundur. 

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap