Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Balık Burcu" Haziran Ayı Yorumu(2020)

Haziran ayı, Balık burcu için kariyere yönelip çalışma hayatında ön plana çıkacağı bir dönem olmasının yanı sıra akademik işlerde de söz sahibi olacağı bir dönemi yanında getirmektedir. Patron olan Balık burçlarının, ekibi ile birlikte adından söz ettirecek işlere imza atması ise yakındır. Ayrıca, maddi kazanç açısından yüzlerin güleceği bir dönem yaklaşmakta görünüyor.

Sağlık açısından Haziran ayında kendisine dikkat etmeli, özellikle cilt hastalıkları konusunda titiz davranmalıdır. Mayıs ayından beri düşük olan enerjisini Haziran ayında yükseltmesi kendisi için oldukça faydalı olacak tavsiyelerden biridir. Duygusal boşluğunu dolduracak yeni bir uğraş bu konuda Balık burcu için bir kurtarıcı sayılabilecektir.

Haziran ayı, uzun süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınız ve ailenizle aranızı düzeltip yakınlaşmak için Balık burcuna iyi bir fırsat sunacak. Aynı şekilde aşk hayatında da kendi içinize kapanıp, sorunlarınızla tek başına yüzleşmek yerine partnerinizle karşılıklı konuşmak sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Tutku ve romantizmin sizi etkisi altına almasına izin vermelisiniz. Sürpriz ve hiç beklemediğiniz biri tarafından hediye ile şaşırtılabilirsiniz.

Balık burcu için en iyi tavsiye, geçmişte yaşadığı kötü olayların korkusundan bir an önce kurtulup yeni aya pozitif ve enerjik olarak yaklaşması olacaktır. Haziran ayı sizin için neyin doğru neyin yanlış olduğunu açıkça gösterecek ve seçimlerinizi yapmanızı kolaylaştıracaktır. Doğru insanlarla, yeni başlangıçlar yapmak için yalnızca bu işaretleri takip etmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap