Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu Neptün tarafından yönetilir. Bir balık kadınını diğerlerinden ayıran en belirgin özellikler duygusal ve hassas yapılarıdır.

Sezgilere ve maneviyata önem veren balık kadını, hayal kırıklığına uğradığında kabuğuna çekilip iç dünyasında yaşamayı tercih eder. Duyguları çoğu zaman değişken ve karmaşıktır. Balık burcu kadını hayatının her alanında derinlik arar. 

Aşk hayatında heyecanlı, güven ve samimiyet isteyen bir yapıdadır. Aşık olmayı, aşkı derin bir şekilde yaşamayı ister. Duygusal ve hassaslığının yanı sıra gizemli bir havası vardır. Aşık olduğunda fedakar, partnerinin ihtiyaçlarına son derece duyarlı, ilgili ve cömerttir. İyi kalpliliği ve duygusal yaklaşımlarından zaman zaman faydalanmak isteyenler olabilir. Balık kadını duygusal anlamda yalnız bırakılmamalı ve güvende hissetmesi sağlanmalıdır. Böylelikle mutluluğu ve huzuru yaşayarak karşısındakine yaşatır. 

Balık kadınları ailelerine çok düşkündür ve sevdikleri için fedakarlık yapmaya her zaman hazırdır. Özel günleri unutmaz, önem verir. Bu yüzden kendisi de hatırlanmak ister. Sosyal hayatta sevecendir. Farklılıklara açık, arkadaş canlısı kişilerdir. Hayalciliği ve yaratıcılığı ön planda olduğu için bulunduğu ortamlara farklı bir hava katar. Balık burcu kadını başkalarının duygu durumlarını resmen içine çeker. Buna bağlı olarak ani duygu değişimleri yaşayabilir, mutluyken birden depresif bir hale bürünebilir. Genellikle mütevazi, nazik, sevecen, merhametli ve fedakar balık kadının en büyük arzusu; bu hayattaki ruh eşini bulabilmektir.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap