Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Başak Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayı, Başak burcu için vedalar ayı olarak sayılabilir. Bu dönemde sürüncemede kalmış, sonuca bağlanmamış bütün olayların akıbeti netleşecektir. İlişkiler konusunda, ayrılıklar ve ilişkisi yolunda gitmeyen Başak burcu çiftlerin birbirinden tamamen kopuşu söz konusudur.

Ancak bu ayrılıklar bilindiği gibi her zaman kötü sonuçlara sebep olmamakta, kimi zaman yeni başlangıçlara ve özgürleşmeye de katkı sağlamaktadır.

Psikolojik sağlığınız hassas bir dönemden geçse de aileniz ve sevdiklerinizin desteği ile yeniden güçlenerek ayağa kalkacaksınız. Yalnızca, bu dönemde arkadaşlarınıza ve ailenize karşı çok kırıcı olmamanızı ve onlara haksızlık etmemenizi öneririz.

Haziran ayının ilk haftasında yani 3 ila 7 Haziran’da Başak burcu için resmi bir makamda her hangi bir iş ya da ziyaret söz konusu olabilir. İş bulmaya çabalayan ve kendini bu durumda çok yoran Başak burçları için Haziran ayı biraz olsun inzivaya çekilme ve bekleme dönemi olacak. Bazen insan peşinden koşmayı bıraktığında hayallerinin kolayca gerçekleştiğine şahit olabilir, siz de bu durumdaki gibi Haziran ayının sonundan itibaren olumlu dönüşler alacağınızı görebilirsiniz.

Başak burcu Haziran ayında doğa ile bütünleşecek ve kontrolsüz, çabuk parlayıp hızlı sönen yapısını biraz daha dengelemeyi başaracaktır. Bu aşamada, kendinize, geçici ve önemsiz şeylere ne denli değer verip hayatınızı bu şekilde geçirmek isteyip istemediğinizi sorabilirsiniz. Ayrıca, felsefik konulara yoğunlaşıp, varoluşunuza dair bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap