Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Boğa Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayında Boğa burcunu maddi anlamda dengelerin bozulacağı bir süreç bekliyor. Yeni ayın başlaması ile birlikte, gereksiz yere yapılan masraflara dur denilip, kemerlerin biraz daha sıkılması gerekmekte görünüyor. Kariyer alanında kafa karışıklıklarının ve çalıştığınız iş yerinde dedikoduların yoğun olacağı bir ay söz konusu. Haziran ayında Boğa burçları bu gibi olaylara karşı enerjinizi yükseltip, kendinizden emin bir şekilde hareket etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

İlişki konusunda kararsızlık ve gelgitlerin yoğun olduğu Boğa burcu, bu dönemden yalnızca kalbinin sesini dinlerse hasarsız bir şekilde çıkabilir. Bir ilişkiye başlamamış ve yalnız Boğalar ise, tanıştığı kişiler içinde, yalnızca huzur bulacağı ve düzenli bir hayata başlayabileceği kişiyi hayatına dahil etmek isteyecek. Haziran ayı, Boğa burcu için, depresifliği bırakıp enerjisini yeniden depolamasına yardımcı olacak.

Boğa burcu 25 Haziran’a kadar büyük yatırımlar yapmaktan kaçınmalı ve maddi konularda ciddi kararlar vermemelidir. 25 Haziran’dan sonra maddi konularda gözle görülebilen bir güçlenmeye şahit olacaksınız. 14 Mayıs’ta başlamış olan Jüpiter retrosu, planlanan ve eğitim alanında alınan kararların tekrar tekrar düşünülmesi gerektiğini, kararlı olunan seçenekler dışında farklı alanların da gözden geçirilmesi gerektiğini size hatırlatmaktadır.

Haziran ayı burç yorumları, Boğa burcu için yapılan tatil planlarının bir süreliğine sekteye uğramasına sebep olabilir. Ayrıca bu dönemde kendilerini, fiziksel anlamda zorlayacak sporlara karşı dikkatli olmalarını ve sağlıklarına dikkat etmeleri gerektiğini tavsiye etmekte fayda var.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap