Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Erkek Modasını Takip Edebileceğiniz 7 Instagram Hesabı

Nedense modanın sadece kadınlar için var olduğu düşünülür. Aksine son yıllarda erkek modası da bir hayli göz önünde. Özellikle tasarımcılar ve modayı yakından takip eden bloggerlar bizlere erkek modasının ne kadar geliştiğini gösteriyor.

Ayrıca instagram üzerinden “lifestyle” denilen fotoğrafları ile modayı yakından takip eden erkekler dikkat çekiyor.

Peki ülkemizde hangi instagram hesapları erkek modasını takip etmek için ideal? İşte erkek modasını en iyi yansıtan Türk instagram hesapları:

  1. Onur Erol

Erkek modası instagram üzerinden popüler olurken çocukluğundan beri modaya düşkün olan Onur Erol gibi profilleri de karşımıza çıkarıyor. Giyiminde fark yaratmak isteyenler bu hesabı mutlaka takip etmeli!

  1. Anıl Tiryaki

Bir diğer instagram moda hesabı kurucularından Anıl Tiryaki Türk Dili ve Edebiyatı mezunu. Paris’te Styling ve Moda üzerine eğitimler almasıyla bu işi profesyonel anlamda yapmaya başlamış. Bloğu da olan Anıl Tiryaki moda ekibiyle birlikte erkek modasının en çok takip edilen içeriklerini de üretiyor.

  1. Kubilay Sakarya

Erkek modası için takip edebileceğiniz hesaplardan biri de Kubilay Sakarya’ya ait. Modanın dışında yeme – içme ve gezi gibi daha pek çok paylaşım sizi bekliyor…

  1. Tuna Mert

İnstagram moda hesapları arasında Modafobik kurcusu Tuna Mert de yer alıyor. Farklı tarzı ve paylaşımları ile binlerce kişi tarafından takip edilen bu moda hesabına göz atmakta fayda var.

  1. Görkem Çetiner

3 yılı aşkın bir süre ünlü bir markada yönetici olarak çalışan Görkem Çetiner, Main adlı markasıyla moda sektörünün tam içinde. Erkek modasını takip edebileceğiniz instagram hesabıyla da modanın dışında gezi ve erkek bakımı alanlarında da sizlere yol gösterecek.

  1. Can Direkli

Erkekler için moda kavramını irdeleyen Can Direkli, bloğu sayesinde kariyerini de şekillendirenlerden. Erkek modasında adını duymayan Can Direkli’nin instagram hesabına göz atmayı unutmayın.

  1. Ali Rıza Tunçer

Yine erkek modası hakkında blog yazarak işe başlayan Ali Rıza Tunçer, stilini paylaştığı instagram hesabıyla dikkat çekiyor. İncelemeyi unutmayın…

Hem erkek modasını hem de özgün stillerini yansıtan bu instagram hesapları ile siz de erkek giyimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Giyiminizde yaptığınız yanlışları ve neyin size daha çok yakışacağını öğrenebilirsiniz. Takipte kalın…

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer

Yorum Yap