Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Güncel Torrent Siteleri

İnternetten dosya, film, oyun ve dosya olarak ne indirmek istiyorsanız torrent uygulaması üzerinden kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. En güncel torrent siteleri ve torrent indirme işlemlerini sizler için ele aldık.

1- The Pirate Bay 

Son zamanlarda ismi oldukça fazla duyulan The Pirate Bay, birçok kez kapatılma ve el konulma işlemlerinden kurtularak takipçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

The Pirate Bay üzerinden indirmek için tıklayın.

2- YTS.Ag

Diğer sitelerden biraz farklı olsada, kendisini film kategorisinde uzmanlaştırmış bir BitTorrent sitesidir. Arayüzünün sade ve pürüzsüz olması nedeniyle kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir. Ayrıca filmlerin tümünde yüksek çözünürlük kalitesi ile hizmet vermektedir.

YTS.Ag üzerinden indirmek için tıklayın.

3- 1337X

Çoğu Torrent sitesi kapatıldıktan sonra tercih edilmeye başlanan 1337X, oldukça popüler hale gelmiştir. 2007 yılında kurulmuş ve 2016 yılından sonra büyük bir sıçrama ile en popüler torrent siteleri listesinde ilk sıralara yükselmiştir.

1337X üzerinden indirmek için tıklayın.

4- TorHD

Sitenin açılışında kısa bir süre reklam görünsede, site içeriği ve arayüzü ile beğenilen bir torrent sitesidir. Film kategori ile oldukça geniş bir listeyi ziyaretçilerine sunmaktadır.

TorHD üzerinden indirmek için tıklayınız.

Torrent ile ilgili diğer tüm haberlere aşağıdaki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer

Yorum Yap