Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"İkizler Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayı İkizler burcu için sorgulayıp hayatını yeniden düzene sokmaya çalışacağı bir ay olacak. Kimi zaman yoğun bir enerji ile günü geçirip kimi zaman da aşırı bitkin hissettiğiniz ruh halinizdeki dengesizlik Haziran ayının ilk haftasından sonra biraz olsun düzene girecektir.

Hayatınızdaki insanların varlığını sürekli olarak sorgulayıp, bu yola aynı insanlarla devam etmek isteyip istemediğiniz, bu dönemde vereceğiniz en ciddi kararlardan biri olacak. Hayatınıza devam ederken nasıl bir insanın, yanınızda yer alması gerektiği konusunda hassas düşüncelere dalacaksınız.

11 Mayıs’ta yaşanan Satürn retrosu ruh halinizdeki melankolik ve bohem yaşam tarzını bir süre daha devam ettirecek görünüyor. Ancak, bu süreçte kat ettiğiniz kişisel gelişim, yapacak olduğunuz seçimlerde ve kararsız kaldığınız ikilemlerde daha doğru adımlar atmanıza vesile olacaktır.

İkizler burcu Haziran ayı yorumları, aşk hayatınızda etkili olan 13 Mayıs’taki Venüs retrosu, ilişkiye yeni başlayacak olan İkizler burcu için, sürecin yavaş ilerlemesine sebep olacak. İlişki içerisindekiler için ise evlenmek ya da ayrılmak gibi önemli bir karar almak için biraz daha beklemesi gerektiğinin sinyalini vermekte. Mayıs’ın son haftasından Haziran’ın son haftasına kadar önemli ve sizi mutlu edecek güzel haberler ve hediyeler kapınızı çalacak. Beklenmedik insanlardan beklenmedik telefonlar alabilirsiniz.

Ekonomik açıdan, güç kazanacağınız ve kendi ayaklarınız üzerinde daha sağlam durup, geleceğe dair kesin adımlar atabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Bugüne kadar yapmış olduğunuz yardımların karşılığını alacaksınız.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yapılmış Yorumlar (1)

31 Mayıs 2020, 16:09

Burç yorumu için teşekkür ederim

Yorum Yap