Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

İzmir Avukatları ve Hukuk Büroları Tavsiyesi

Avukatlık, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan meslek türlerinden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Kaldı ki hukuksal işlemlerde ciddi bir bilgi kirliliği içerisinde size en faydalı bilgileri sunacak ve amacınıza yönelik tavsiyelerle sizi yönlendirebilecek bir avukat bulmak epeyce zordur.

Bu bağlamda İzmir'de ikamet eden Ramazan Sertan Safsöz, verdiği avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri ile İzmir avukatları arasında bir adım öne çıkmaktadır.

Aynı zamanda bilişim sistemleri uzmanı olan Av. Safsöz, bu konuda da kendini geliştirerek bir çok ulusal çapta yazılım projesinde de yer almış ve bu durumda aslında kendisinin aynı zamanda bilişim hukuku konusunda da oldukça tecrübeli olmasına yol açmıştır. 

İzmir ilinde serbest avukat olarak çalışan Av. Ramazan Sertan Safsöz, bugüne kadar bir çok önemli davada yer almıştır. Bunlara ceza hukukundan aile hukukuna, idare hukukundan miras hukukuna kadar bir çok dava kategorisini örnek gösterebiliriz. 

İzmir avukatları arasından sıyrılan Av. Ramazan Sertan Safsöz, eğer bir hukuk bürosu tavsiyesi vermemiz gerekseydi önereceğimiz ilk kişi olurdu. 

Av. Ramazan Sertan Safsöz hakkında detaylı bilgi için kendi web sayfası olan https://www.safsoz.av.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz

Yorum Yap