Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Koç Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayı Koç burcu için kültürel anlamda ön plana çıkacağı ve sosyalliği ile çevresindeki arkadaşlarıyla zayıflamış olan bağını yeniden onaracağı bir süreç olacak. Kendisini zamanın akışına bırakıp istediği ancak, zamanı bahane edip gerçekleştirmekten kaçındığı sosyal aktivitelere odaklanacak. Yeni bir enstrüman alıp müzik ile kendini yenileme sürecine girebilir.

Aşk hayatında sürekli gelgitler yaşayan Koç burcu, bir konuda partnerinden aldığı destek ile aralarındaki buzların erimesine ve ilişkilerinde yeni bir dönem başlatmalarına sebep olabilir. Yeni bir işe atılmak ya da kendisini göstereceği yeni bir projede olmak arzusunda olan Koç burcu ciddi bir değişiklik ile hayatına yeniden yön verecek.

3 Haziran ila 12 Haziran arasında hislerinizden çok mantığınıza kulak verip, bazı olaylara duygusal yaklaştığınız için kaybettiğiniz kontrolü yeniden ele alacasınız. İnsanların sizin üzerinizde baskı kurmasını ve duygularınızı kullanarak sizi zayıflatmalarına müsaade etmeyeceksiniz. Ayrıca Koç burcu Haziran ayında genelde karşılaştığı ciddi problemlere karşı yalnız kalarak üstesinden gelme tutumundan bu dönem biraz daha sıyrılacak ve sorunlarını insanlarla paylaşma yoluna gidecek.

Eğitim hayatına devam eden Koç burcu için, Haziran ayında hayatını etkileyecek bazı kararlar alacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Beklenmedik burs ya da eğitim ödenekleri konusunda yüzünüz gülebilir. Yurt dışında eğitime devam etmek ya da yeni bir araştırma projesine dahil olmak, bu dönemde ellerine geçecek iyi bir fırsat olacaktır.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap