Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Zodyak'ın ilk burcu, ilkbaharın başlangıcını müjdeleyen Koç burcu kadını... En belirgin özelliği kendine güvenen duruşu ve dişiliğidir.

İlgi görmekten, dikkat çekmekten ve beğenilmekten hoşlanırlar. Sosyal hayatta eğlenmeyi seven, arkadaş canlısı, sevecen bir yapıya sahip Koç kadını yakın arkadaşlarını paylaşmaktan hoşlanmazlar. Genellikle yalnızlığı sevmezler. Enerji dolu yapıları sayesinde bulundukları ortamda sevilir ve hoş vakit geçirirler. Dışarıdan her ne kadar sert görünsede iç dünyasında hassas ve kırılgandır. Bazı zamanlar anlık hisleriyle hareket edip hata yapsalar da durumu kolaylıkla toparlayacak yeteneğe sahiplerdir. 

Hırslı bir yapıya sahip olan Koç vurcu kadını, hayatının her alanında başarı elde etmek ister. Aklına koyduğu şeyi yapmak için tüm azmiyle çalışır çabalar. Her şeyin kusursuz olmasını isterler, bir sorunla karşılaştıklarında kendi içlerinde yoğun şekilde huzursuzluk yaşarlar. Harcama yapmayı seven Koç burcu kadınları, ellerinde para tutamaz zaman zaman fazlasıyla savurganlık gösterebilir. 

Kendilerini üstün görmeye meyilli olan koç kadını herkesi kendine yakıştırmaz ve çok seçicidir. Aşık olduğunda son derece sadakatli ve kıskançtır. Hayatına alacağı kişinin her açıdan beklentilerine uygun olmasına dikkat eder. Kendisine karşı emir kipiyle konuşulmazsından nefret eder. Bekletilmekten asla hoşlanmazlar. Gururludur ve kırıldığında çabucak yumuşamazlar. Açık sözlü ve net bir yapıdadır. Aşk hayatında zaman zaman beklenmedik şekilde bencilce davranabilirler. Onlar için herkesten ve her şeyden önce kendileri gelir. 

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap