Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Kova Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayı Kova burcu için beklenmedik sürprizlerle ve ani haberlerle gelecek. Eşiniz ya da partneriniz bir süredir sizin için planladığı tatil kaçamağı fikrini ortaya atabilir. Yoğun iş stresinden bunalmış olan Kova burcu için sevgilinizle geçireceğiniz romantik bir akşam yemeği, bir süredir hissedemediğiniz sıcaklığın yeniden ortaya çıkmasına aracı olabilir. Bekar olan Kova burçları Haziran ayı, başka şehirdeki arkadaşlarından gelecek sürpriz ziyaret ile keyiflerini yerine getirecektir.

İş alanında rafa kaldırdığınız projelerinizi tekrar masaya yatırmanızın zamanı geliyor. Akademik kariyer yapmayı planlayan Kova burcu için ise çalıştığı ekip ile ters düşmemesi ve yöneticisine karşı daha seçici cümleler kurması kendisinin faydasına olacaktır. Ayrıca evli ve çocuklu Kova burçları için eşlerinden ya da çocuklarından alacakları bir müjdeli bir haber yüzlerini güldürecek.

15 Mayıs ile 24 Haziran arasındaki süreçte çevreniz tarafından haksızlığa uğratılmış hissedebilirsiniz. Sizi dinlemeden yargısız infaz yapacak olan kişileri kafanıza çok takmamalısınız. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde daha seçici olmak isteyebilirsiniz. Sizi hak eden insanlar kendilerini zaten gösterecektir.

14 Mayıs’ta başlayan Jüpiter retrosu, Kova burcu için sinir ve ruh sağlığı açısından küçük şeyleri gözünde çok büyütmesine sebep olabilir. Haziran ayı sevdiklerinize karşı kırıcı olmamak için kurduğunuz cümleleri iki kez düşünmeniz gereken bir ay olacak. Ailenizle yaşayabileceğiniz sorunlara karşı daha yapıcı olmalısınız. İlk adımı sizin atmanız herkes için daha iyi olacaktır.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap