Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Medyum Ali Hoca Hakkında Merak Edilenler

Manevi alemler her ne kadar sonsuz gibi görünüyor olsa da, bu alemlere olan etkisi kesin çizgiler ile ayrılmış ve net bir biçimde medyum hocalar tarafından bilinmektedir. Her konuda olduğu gibi, bu konuda da sınırlara sahip olmamız, insan olmanın getirdiği temel engellerden biri olarak görülmektedir.

Medyum Ali Hoca, bu sınırları çok net biçimde söyleyen isimlerden bir tanesi. Örnek vermek gerekirse, ilk olarak geleceğin hiç kimse tarafından bilinemeyeceğini söyleyen Medyum Ali Gürses, bu tarz bir çalışma yaptığını belirten kişinin yalan söylediğini, böyle bir şeyin mümkün olamayacağını belirtmektedir. Gelecek, sadece Allah’a mahsus olduğu için, hiçbir şekilde başkaları tarafından bilinemez. Medyum Ali Gürses, geleceği gösterdiğini söyleyen fal uygulamalarının, farklı çalışmaların aslında hiçbir şekilde geçerli olmayacağını söylemektedir. En iyi medyumun bile bu şekilde görüş bildiriyor olması, geleceğin kesin bir şekilde görülemeyeceğini belirten önemli bir gösterge. Bazı medyumlar kabul ediyor olsa da, Medyum Ali Hoca, tıbbi rahatsızlıklar konusunda hiçbir şekilde çalışma yapmadığını belirtmekte. Tıbbi rahatsızlıkların manevi alemlerden gelen kudretle, sadece dua edilerek iyileşmesi mümkün olsa bile, hem riskli hem de düşük ihtimalli bir konudur. Bu nedenle, Medyum Ali Gürses, kimseyi mağdur etmemek amacıyla, prensipleri gereğince tıbbi konuları, tıp kurumlarına bırakmakta, insanları buraya yönlendirmekte.

Dolandırıcı medyumların aksine gerçek medyumların hiçbiri, asla kendilerine danışan kişileri zor durumda bırakmak istemez. Tıpkı Medyum Ali Gürses’te olduğu gibi, hiçbir şekilde insanlara boş umutlar aşılamazlar. Bunu yapan ve sadece para peşinde koşan insanların aksine, bu hocalar her daim yardım etmek amacıyla çalışmaktadır. Medyum Ali Gürses, uzun yıllardır sürdürdüğü bu prensipler ve çalışma disiplini sayesinde, sadece Türkiye’de değil, dünyanın dört bir yanında hizmet vermeye devam ediyor. Kendisine başvuran kişilere en iyi şekilde çalışmalarını ulaştırabilmek için çabalayan Medyum Ali Hoca, vefk gibi konularda, Avrupa’nın pek çok ülkesine kargo yoluyla çalışmalarını ulaştırıyor.

Medyumluk işinde isim yapan Medyum Ali Gürses, çok uzun süredir medyumalibey@gmail.com ve kendine ait telefon numarası 0535 590 62 75 üzerinden ulaşılabiliyor, manevi alemlerin ilimlerini paylaşmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz

Yorum Yap