Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Oğlak Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Oğlak burcu Haziran ayı yorumu, kavuşmalar ayı olacak diyebiliriz. Uzun süredir görmediğiniz ve yokluğunu hissettiğiniz kişilerle yeniden bir araya gelip hasret giderdiğiniz bir dönem sizi bekliyor. Sevgilisi ya da eşi uzakta olan Oğlak burcu, partnerinin yapacağı sürpriz bir ziyaretle ayaklarının yerden kesildiğini hissedecek.

Bir süredir elinizin altında bulundurduğunuz ve yatırım yapmayı planladığınız fakat henüz vaktinin gelmediğini düşündüğünüz paranızı güzel bir şans yakalayıp getirisi yüksek bir gayrimenkule dönüştürebilirsiniz. Haziran ayından Ağustos ayının son haftasına kadar da yeni iş tekliflerine açık olmalı ve çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bununla beraber, agresif tutum sergilediği için ailesiyle fikir ayrılıkları yaşayan Oğlak burcu biraz daha sabırlı ve sakin tutum göstermeli ve bir cümleye başlamadan önce derin bir nefes almalıdır. 7-13 Haziran arası Oğlak burçları için düşünmeden ve ani davranışlarınızın sonucunda ciddi pişmanlıklar yaşayacağınız bir hafta olacak.

Haziran ayının son haftası, uzun süredir düşünmekten kaçındığınız ve ertelediğiniz sorunlarınızla yüzleşmenizi sağlayacaktır. Kaçmaya çalıştığınız ve görmezden geldiğiniz sorunlara karşın çevrenizde dikkatinizi çekecek küçük işaretler size üstesinden gelebileceğinizi göstecektir. Uzun süredir ihmal ettiğiniz kişisel bakımınız ve sağlığınız konusunda da daha dikkatli olmanız Haziran ayında Oğlak burcu için en faydalı tavsiyelerden biri olacaktır. Unutmayın ki fiziksel sağlığınız ruh sağlığınızla doğrudan orantılıdır. Yapacağınız en ufak bakım bile ruh halinizde gözle görülür bir değişime ve enerjiye sebep olacaktır. 

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap