Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Oyunlardaki "sdkencryptedappticket.dll" Hatası ve Çözümü

Sizde benim gibi fanatik bir PES oyuncusuysanız, daha adını bile okuyamadığımız bu DLL dosyasının eksikliğinden kaynaklanan ve oyuna girememenize sebep olan hatayla karşılaşmış olmanız muhtemel.

Tabi bu hatayı sadece PES'e bağlamak çok doğru olmaz fakat büyük oranda PES sürümlerinde karşımıza çıktığı da bir gerçek. Elbette diğer oyunlarda da bu dosya hatası ile karşılaşabilirsiniz. Hangi oyunda olursa olsun, bu bir DLL dosyası olduğundan aşağıdaki dosyayı kullanmanızda bir sakınca yok.

"sdkencryptedappticket.dll" hatası genelde, diğer tüm DLL dosyalarının başına geldiği gibi bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan yazılımlar tarafından silinebiliyor. Buda oyunun işleyişinde bir takım sorunlarla karşılaşmanızı sağlıyor. Tabi bu dosyanın eksikliğinin tek sebebi güvenlik yazılımları tarafından silinmesi değil! Bazı orjinal olmayan ve crack gerektiren yüklemelerde de bu dosyanın olmaması rastlanan bir durum.

Yapacağımız işlem basit; hemen aşağıdan "sdkencryptedappticket.dll" dosyasını indirip, indirdiğiniz dosyayı ise PES 2016'nın kurulu olduğu klasöre atmak.

İndir: sdkencryptedappticket.dll

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz

Yorum Yap