Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

POS Sistemi Sektöründe Lider Marka PROTEL

Günlük hayatımızda büyük kolaylık sağlayan pos cihazları ödeme yöntemlerini çoğaltmıştır. Dolayısıyla işletmeler içinde büyük önem taşıyan pos cihazları ile adisyon işlemleri, sipariş takibi ve hesap sistemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra hesap ödenirken nakit haricinde banka veya kredi kartı ile ödemenin gelişen teknoloji sayesinde büyük kolaylık sağlaması pos cihazlarının gündelik yaşantımız için ne kadar önemli olduğunu bize tekrar göstermiş oluyor.  
 
POS sisteminin önem kazanması ile birlikte güvenilir ve ergonomik yapıya sahip  pos cihazlarına olan ihtiyaçlar artmıştır. Pos sisteminin içerisindeki yazılım ve güvenilirliği de çok büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda dünya üzerinden ziyade bizim ülkemizde de büyük ölçüde güvenliği yüksek ve güvenilir pos cihazı yazılım sistemleri de bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Protel’dir. Protel, POS sisteminin ülkemizdeki başlıca hizmet sektöründe kolaylığı amaçlayan bilişim firmalarındandır. 

Banka bilgilerinin güvenliği ve korunması ile müşteri memnuniyeti esastır.  Bu bağlamda POS sistemlerinin tercih sebebi olması muhtemeldir. Kendini yenileme ve sürekli geliştirme odaklı ekipleri, her hizmet sektörüne göre pos seçenekleri, güvenli altyapı, global referansları, geniş arayüzü, kullanım kolaylığı ile alanında öncü niteliğe sahiptir. 
 
Açmak gerekirse kendi sektöründeki gelişmeleri takip edip yeniklere kolaylıkla adapte olup kendini ona göre geliştirmeyi hedefleyen geniş ve yetenekli bir ekibe sahiptir. Bunun yanı sıra restoran, kafe, yiyecek ve içecek sektöründeki tüm işletmelerin ihtiyacına göre kapsamlı POS sistemi geliştirmektedirler. Gizliliğe verilen önem doğrultusunda yazılımları sürekli güncel tutmak ve kişisel verilerin herhangi bir güvenlik açığıyla karşı karşıya kalmaması amacıyla önemli ölçüde gayret gösterirler. Teknik destek alanında da yeterli hizmete sahiptir. Ekip çalışmasının öneminin farkında olan bu firma ekip arkadaşları seçiminde seçici ve titiz davranmaktadır.
 
Protel 1989'dan beri sektörde büyük ölçüde adından söz ettirmiş ve başarısını gösterebilmiştir. Kendi yazılımlarını yazan, bakım-onarım ve teknoloji alanında büyüme ve yükselme hedefindeki protel müşteri memnuniyeti ve başarısı sayesinde sektörde adını duyurmaya aynı zamanda gelişmeye devam etmektedir.

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz

Yorum Yap