Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Rüyada Ağaç Dikmek, Rüyada Ağaç Kesmek, Rüyada Ağaç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağaç görmek, pek çok şekilde yorumlanır ve farklı anlamlarda olabilmektedir. Peki rüyada ağaç dikmek, rüyada ağaç kesmek ve rüyada ağaç görmek ne anlama gelir?

Rüyada Ağaç Dikmek

Rüya sahibinin şahsi bahçesine ağaç dikmesi çocuk dünyaya getirmesi anlamına gelmektedir. Aynı zamanda çocukların ömrününde görülen ağaçların ömrü nispetindedir.

Rüyada kişinin bahçesine farklı kişiler tarafından ağaç dikilmesi, kişi evli ise hayırlı çocuklarının olacağına, doğacak çocukların ömrünün uzun olmasına delalettir. Fakat ömrünün uzunluğu, görülen ağaca göre değişeceği söylenmektedir. Yani rüyada görülen ağaç uzun ömürlü ise çocuğun ömrünün uzun olmasına, kısa ömürlü ise ömrünün kısa olmasına işaret eder.

Rüyada Ağaç Görmek

Genel anlamda geleceği ifade eder. Rüyada durumu iyi olan bir ağaç görmek, rüya sahibinin iyi bir geleceği olacağına yorulur. Ayrıca rüyada görülen ağaç, şekil ve durum bakımından farklı anlamlarda yorumlanır.

Rüyada görülen ağaç, yapraksız veya kesilmiş olan bir ağaç ise hastalığa ve kedere işaret eder. Eğer rüyada gördüğümüz ağaç, meyve veren, çiçek açmış bir ağaç ise, rüya sahibinin üzüntülerinin son bulmasına, işlerinin açılmasına ve kısmetinin açılmasına işarettir.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek, rüya sahibinin yaptığı bir kötülük var ise, bunun cezasını fazlası ile çekeceğine ve yanlış yola sağmasına delalettir. Ayrıca rüyada ağaç kesen kişi hasta ise ölüm vaktinin yaklaştığına veya herhangi bir yakının hastalıktan öleceğine işaret etmektedir.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer

Yorum Yap