Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

Rüyada Valiz Görmek, Toplamak ve Hazırlamak Ne Anlama Gelir?

Valiz denildiğinde aklımıza ilk gelen şey tatil veya yolculuk aklımıza gelmektedir. Fakat rüyamızda valiz görmenin pek çok anlamı vardır. İnsanlar rüyada valiz kaybettiklerini, rüyada valiz hazırladıklarını yada rüyada valiz taşıdıklarını görmektedirler.

Rüyada valiz görmek ne anlama gelir diye merak ediyorsanız işte cevabı.

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada valiz görmek, hayra ve iyiliğe yorulmaktadır. Genel tabir ile dertlerden kurtulmak ve sorunları aşmak olarak yorumlanmaktadır. Rüyada valiz görmek aynı zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağınızada bir işarettir. Yapılacak olan yolculukta karşınıza çok sayıda insan çıkacak ve kötü bir haber alacaksınız. Rüyanızda gördüğünüz valiz kırmızı ise, karşılıksız bir sevgi göreceğinize delalettir. Eğer gördüğünüz valiz eski bir valiz ise, uzun süredir ertelemiş olduğunuz seyahat veya tatil zamanının yaklaştığına işaret olarak yorulur.

Rüyada Valiz Toplamak

Rüyada valiz toplamak, sürekli olarak yer değiştiren kişi olarak yorumlanmaktadır. Sürekli aynı yerde kalamayan, hareketli kimseler anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada valize konulan eşyalar da, rüyanın farklı şekilde yorumlanmasına sebep olmaktadır.

Rüyada valize eşya koymak, kısa zaman içerisinde mal sahibi olacağınıza, valize para koymak ise maddi yönden sıkıntı çekeceğinize işarettir. Eğer rüyada valize makas koyduğunuzu gördüyseniz, kısa süreli bir ayrılık yaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada Valiz Hazırlamak 

Rüyada valiz hazırlamak, valizin rengine göre rüya farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada valiz hazırlamak, bir yolculuğa gitme ve yola çıkma şeklinde yorumlanır. Beyaz bir valiz hazırlandığını görmek, müjdeli bir haber alıp bu haber karşılığında bir yolculuğa çıkacağınıza delalet gösterilir. Siyah bir valiz hazırlamak ise, yapılacak olan yolculuğun tehlikeli geçeceği anlamında yorumlanmıştır.

Rüyada Valiz Unutmak

Rüyada valiz unutmak, rüya sahibinin yapılan hatalar sonucu maddi-manevi sıkıntı çekeceğine yorulur. Manevi anlamda, bir boşlukta olduğunu hissedecek ve kafa karışıklığı sebebiyle yanlış davranışta bulunacaktır.

Rüyada Valiz Kaybetmek

Rüyada valiz kaybetmek, genelde hayra yorumlanmaktadır. Rüya sahibi eğer ticaret ile uğraşıyor ise, ticari kayıplar yaşayacağı, ticaret ile uğraşmayan bir kişi ise maddi kayıplar yaşayacak ve sıkıntı çekeceğine işaret edilmektedir.

Valiz kaybetmek, kısmetleri kaçıran kişi ruhsal çöküntüye uğrayarak, büyük pişmanlıklar duyacaktır. Ayrıca rüya sahibi bekar ise, beğenmeme ve kararsızlık nedeniyle kısmetlerini kaçırdığına yorulmaktadır.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer

Yorum Yap