Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Terazi Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Zorlu ve kararsızlıklarla dolu bir dönem olacak. Kendilerini güven problemleriyle baş ederken bulabilirler. Partnerlerine karşı, kendilerine itiraf edemeseler de yaşadıkları güven ve sadakat sorununu gündeme getirip karşılıklı konuşma ile açıklığa kavuşturabilirler.

Bu durum iki taraf için de rahatlatıcı ve sonraki hayatları için yönlendirici nitelik taşıyacaktır.

Geçmişte uğradıkları haksızlıklar, yaklaşan karma dönemi ile birlikte kendi açılarından avantajlı bir noktada olmalarına vesile olabilir. Haziran ayı Terazi burcu için eski defterler açılacak ve birbirinden kaçarak, yüzleşmeyen kişiler karşı karşıya gelecek. Başkasından duymanıza rağmen kesinliğine güvendiğiniz konular hakkında şaşırtıcı yeni haberler alabilirsiniz. Bu durumun ardından güvenilecek insan listenize bazı değişiklikler ve eklemelerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Terazi burçları için uzun süredir araştırması içinde oldukları bir proje sonunda nihayete erecek ve verdikleri emeklerin karşılığını alacaklar. Söz konusu proje beklemedikleri kişiler tarafından duyulup, olumlu geri dönüşlere sebep olabilir. İşsiz olan Terazi burcu içinse yeni ve beklenmedik iş olanakları doğabilir. Kariyer anlamında haziran ayı ile eylül ayı arası oldukça şanslı bir dönem olacak.

Yaşanan retrolar,  mayıs ayından beri huzursuz ve stresli ruh halinizi haziran ayında da devam ettirebilir. Bu stresli süreçte düzenli ve sağlıklı beslenmeli, kilo problemine sebep olabilecek yeme alışkanlıklarından vazgeçmelisiniz. Ayrıca sindirim sorunları ile karşı karşıya kalıp bu konuda bilir kişilerden destek almaya çalışabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap