Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Yay Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Haziran ayı Yay Burcu yorumu,  sezgisel olarak çok kuvvetli olacağı bir döneme girmesine aracı olacaktır. Yaşadığınız olaylara karşı ani tepkiler vermemeye, sakinleşip meditasyon ve yoga gibi alanlara yönelmenizi tavsiye edebiliriz.

Son haftalarda vücudunuzun hareketsizliği sağlıksal olarak sorunlara sebep olabilir. Bu konuda böbrek ve bağırsak rahatsızlıklarına karşı hazırlıklı olmak ve sağlık problemlerini ertelememekte fayda var.

Okul ve eğitim hayatına devam eden Yay Burcu, Haziran - Ekim ayları arasında oldukça dikkatli olmalıdır. İsteksiz ruh halinizin eğitim alanındaki başarınızı gölgelemesine izin vermemelisiniz. Kariyer anlamında da yaşadığınız küçük pürüzlere karşı biraz daha motive yaklaşmalı ve kolay pes etmemelisiniz. Yay Burcu için, kalabalık gruplar halinde çalıştığınız iş yerinde kendini göstermek için çok doğru bir zaman.

Haziran Ayında Yay Burcu

Aşk hayatınızda ufakta olsa yeniliklere ihtiyaç duyup partnerinizle daha önce görmediğiniz yerleri keşfetmek için programlar yapabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yay Burcu için Haziran ayı, tesadüfen tanışacağı kişilerin aniden hayatlarına dahil olmasına aracı olabilir. Bu tanışmalar konusunda arkadaşlarınızdan alacağınız destek sizin daha iyi hissetmenize sebep olacaktır.

Yay Burcu için, ekonomik anlamda ailenizle iş birliğine girip 21 Haziran’a kadar maddi anlamda güç kazanacağınız bir dönem sizi bekliyor. Ancak gereksiz harcamalar ve sizden borç isteyenlere karşı iki kere düşünüp ona göre bütçenizi ayarlamalısınız. Haziran ayının ilk haftasında alacağınız beklenmedik ani bir telefon bütün gündeminizi değiştirmenize sebep olabilir.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap