Okudukça öğren, öğrendikçe konuş! Çünkü bilen konuşur...

"Yengeç Burcu" Haziran Ayı Yorumu (2020)

Yengeç burcu Haziran ayı yorumu, ön yargılarının kırılacağı bir ay olabilir. Aranıza mesafenin girmesiyle, sizden uzaklaştığını düşündüğünüz arkadaşlarınıza haksızlık ettiğinizi fark ettiğiniz bir dönem sizi bekliyor. Sorunlarınızı kendileriyle paylaşmaktan kaçınıp onların anlamasını beklemek her zaman doğru bir hamle olmayabilir.

Karşı tarafında kendince haklı sebepleri olduğunu ve önyargılarınızın boş yere olduğunu fark edebilirsiniz.

Haziran ayı uzun süredir açılmasını beklediğiniz, hoşlandığınız kişiye sonunda duygularını dile getirip yeni bir ilişkiye başlamak için güzel bir fırsat sunacak. Geçmişte yaşadığınız kalp kırıklıklarıyla, yeni ilişkinizde de karşılaşmamak adına partnerinizle karşılıklı ve ciddi bir konuşma yapılmanız gerekebilir. Ancak Yengeç burcu, bu süreçte önyargılı olmamaya dikkat etmeli. Karşınızdaki kişinin size açılmak için uzun süredir beklediğini unutmamalısınız.

Ailenize olan bağlılığınız ve duygusal yapınız, 6-7 Haziran arasında gelecek olan sağlık problemi haberi ile dağılmanıza ve yıpranmanıza sebep olabilir. Çok ciddi bir mesele olmasa da sizi evhamlı bir ruh haline sokabilir ve kontrolünüzü kaybettirebilir. Bunun dışında Haziran ayının ilk haftasıyla beraber artacak olan altıncı hissiniz ve analizci yapınız ailenize ve arkadaşlarınıza doğru tavsiyeler vermenize ve her birinin takdirini kazanmanıza yardımcı olacak.

Ekonomik anlamda Haziran ayı sizin için büyük kayıplar ve gereksiz yatırımlar dönemi olacak gibi görünmekte. Bu süreçte çok iddialı harcamalardan kaçınıp, bütçenizi kontrol altında tutmanız sizin için verilecek tavsiyelerden biridir.

Yazar Hakkında

Hümeyra Yılmazer
Hümeyra Yılmazer

Yorum Yap